Czuwaj,

 

Obóz już za tydzień !!! Poniżej zamieszczam parę informacji. Jeżeli szukają państwo informacji o ekwipunku czy innych sprawach jak kontakt podczas obozu z synem to odsyłam szczególnie do informacji obozowej numer 2  (kliknij_tutaj).  Ponad to proszę by do ekwipunktu zabrać następujące rzeczy:

  • przescieradło
  • klapki
  • liczba bielizny i koszulek w ekwipunku jest tylko preferowana, jeżeli ktoś ma miejsce może zabrać więcej. I tak co kilka dni będziemy prać rzeczy.

 

Wyjazd

Ogłaszam zbiórkę na wyjazd o godzinie 21:50 na dworcu głównym PKP w Bielsku- Białej w dniu 19.07.2019r. (piątek) . Proszę przygotować na wierzchu legitymację szkolną, oboźny Miłosz Sacher sprawdzi czy wszyscy mają legitki i je zbierzemy dla wygody okazywania w pociągu konduktorowi, a następnie oddamy na miejscu obozu.

Trasa dojazdu: 

Bielsko- Biała => Katowice

Katowice => Warszawa

Warszawa => Iława

Iława=> miejsce obozu (autokarem)

 

Przejazd z obozu na zlot

Bardzo wcześnie rano przejedziemy z miejsca obozowego na zlot wynajętym autokarem.

 

Powrót ze zlotu

Wyjeżdżamy pociągiem z Olsztyna (około 13) skąd jedziemy do Torunia, gdzie mamy przesiadkę. Następnie jedziemy do Katowic, gdzie również mamy przesiadkę w stronę Bielska i przy dobrych wiatrach powinniśmy być w Bielsku- Białej o godzinie 22:40 w dniu 11 sierpnia.